Hakkımızda

İşletme olarak araçlarınızın temizliği için sunduğumuz hizmet esnasında kullandığımız tüm malzemeleri en kaliteli olacak şekilde temin etmekte ve bu malzemeler sayesinde araçlarınızın pırıl pırıl olmasını sağlamaktayız. Ayrıca kullandığımız teknolojik makinalar sayesinde araçlarınızda bulunan ulaşılması zor lekelerin bile çıkarılmasını sağlamaktayız. Ayrıca işletme olarak araçlarınızın temizliği için sunduğumuz hizmet karşısında her zaman en uygun fiyatları ortaya çıkarmakta ve gönlünüzce hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır.

 

İşletme olarak sizlere sunduğumuz oto yıkama ve oto kuaför hizmeti her zaman profesyonel, tecrübeli ve deneyimli elemanlarımız tarafından sunulmaktadır. Elemanlarımızın profesyonel olmasından dolayı sunulan hizmet kusursuz bir şekilde sunulmakta ve siz müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasına yardım sağlamaktadır. Sunduğumuz oto yıkama hizmeti esnasında araçlarınıza hiçbir zarar verilmemekte ve verilecek olan tüm zararlar ise işletmemiz tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca oto yıkama hizmeti veren işletmemizin geniş bir alana sahip olmasından dolayı ayna anda birçok araca hizmet verebilme imkânına sahip olmaktayız.

 

Sizlerin de bu şekilde kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Muratpaşa oto yıkama sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek gönlünüzce hizmet alabilme imkânına sahip olabilirsiniz.

Öne Çıkarılanlar

Oto Boya Koruma

Araç boyama hizmetimiz deneyimli ve profesyonel ustalarımız tarafından kaliteli &

Far Temizliği

Araba farları, darbelere karşı dayanıklılık göstermeleri için genellikle pol

Oto Detaylı Temizlik

Araç Detaylı Bakım ve Temizliği Nasıl Yapılır? Aracınızın

Pasta Cila

Pasta Cila Nedir?

Yorumlar

Teşekkürler arakadaşlar detay temizliğinize bayıldım

Gürcan Tan

5 Yıldız